38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]''' ||rowspan= "6"|Sven-Gösta Jonsson||Wear My Ring Around Your Neck|| {{spotify|id=7feUoCIxgNvDoWGSVPRJft}} | |||
|- | |||
|Välkommen hem||{{spotify|id=73ntZy7QWidX0FxKltFUIx}} | |||
|- | |||
|Där fjällbruden blommar||{{spotify|id=4DURroMaY1Z594exLfR2bE}} | |||
|- | |||
|Teddy Bear||{{spotify|id=/21Bx8lqisFuaKWdOD8W7ZH}} | |||
|- | |||
|Främlingen||{{spotify|id=6OBBBiSkBhWzDWyXiy9hor}} | |||
|- | |||
|Vid foten av fjället ||{{spotify|id=6CAry61fum2iUbVYRqgRqH}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 4 april 1994|4 april 1994]]''' ||rowspan= "6"|Kenth-Erics||Tillsammans|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 4 april 1994|4 april 1994]]''' ||rowspan= "6"|Kenth-Erics||Tillsammans|| |
redigeringar