37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 45: | Rad 45: | ||
|- | |- | ||
|Ge mig fyra minuter och 20 ampere|| | |Ge mig fyra minuter och 20 ampere|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]''' ||rowspan= "6"|Loopingz||Ingen våg ingen vind|| | |||
|- | |||
|Om änglar finns|| | |||
|- | |||
|Följ dina drömmar Maria|| | |||
|- | |||
|Det är lätt att bli kär i någon som dig|| | |||
|- | |||
|Rhythm of the Rain || | |||
|- | |||
|Främling|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]''' ||rowspan= "9"|Curt Borkman och Help||Smoke Gets In Your Eyes|| | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]''' ||rowspan= "9"|Curt Borkman och Help||Smoke Gets In Your Eyes|| |
redigeringar