38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.05|5]]''' ||Markoolio ||Roberta|| | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.05|5]]''' ||Markoolio ||Roberta|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 18.11|11]]''' || rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Jag ringer på fredag||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/709uTN6yYi0wvFuDz87PQL]]</center> | |||
|- | |||
||Här nere på jorden|| | |||
|- | |||
||rowspan= "2"|Lisa Nilsson||Tror på dig||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/434XYalQoJ0f7AVXnlO8NI]]</center> | |||
|- | |||
||Kommer du ihåg||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3g06Hixvnd47oPkhxweYOw]]</center> | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| |
redigeringar