37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 18 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.04|4]]''' ||Barbados ||Kom hem ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J]]</center> | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.04|4]]''' ||Barbados ||Kom hem ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.05|5]]''' ||Markoolio ||Roberta|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| |
redigeringar