37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 180: | Rad 180: | ||
|- | |- | ||
|Las Vegas|| | |Las Vegas|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Babben Larsson||Tänkt på dig|| | |||
|- | |||
|När det var vi två|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Walking on sunshine|| | |||
|- | |||
|Too late for love|| | |||
|- | |||
|Gotländsk sommarnatt|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar