37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 117: | Rad 117: | ||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.19|19]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.20|20]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar