37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 90: | Rad 90: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.15|15]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 20.000 kr, 50.000 kr, Finalspelet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.15|15]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 20.000 kr, 50.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.16|16]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 20.000 kr, 50.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar