37 934
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 276: | Rad 276: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.11|11]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.5000 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.11|11]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.5000 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.12|12]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.12|12]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Färgfemman | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.13|13]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.14|14]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Sport & Fritid 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Volkswagen Taigo TSI 110 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.15|15]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr | |||
|} | |} | ||
redigeringar