37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.02|2]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.02|2]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.09|9]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar