37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 307: | Rad 307: | ||
|- | |- | ||
|Sommaren i city || | |Sommaren i city || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 62.25|25]]''' ||Camilla Hedström||Den blomstertid nu kommer|| | |||
|- | |||
|Liamoo||Never lie to you||{{spotify|id=1OCkwxXh5O5rSujVWlINYO}} | |||
|- | |||
|Sissel Kyrkjebø||Så skimrnade var aldrig havet|| | |||
|- | |||
|John Lundvik||Änglavakt||{{spotify|id=26xbOcvXsbyFNuUFNtXrqg}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg||Barfotavisan||{{spotify|id=3xyZ8pRk18yS6t5F6G1pHN}} | |||
|- | |||
|Pia Johansson och Annnika Andersson||Oh boy|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sommarspalm|| | |||
|- | |||
|Dans på Brännö brygga|| | |||
|- | |||
|Sverige|| | |||
|- | |||
|Dansen på Sunnanö|| | |||
|} | |} |
redigeringar