37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 181: | Rad 181: | ||
|- | |- | ||
|E det fel på mej|| | |E det fel på mej|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 62.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Aldrig har jag älskat så||{{spotify|id=75OOEgG8sMIS0MpI8vfth0}} | |||
|- | |||
|Är det kärlek du behöver ||{{spotify|id=1KRcokkLCrwMPFWeP5Hroa}} | |||
|- | |||
|Sean Banan||Svensson style||{{spotify|id=6u68dQ1oJYFCX4KOUkrZt0}} | |||
|- | |||
|Carin da Silva||For Once In My Life|| | |||
|- | |||
|Malou Prytz||Bananas||{{spotify|id=52DKkQDdw0VjvoHbIDkLmF}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Gullefjun|| | |||
|- | |||
|Easter parade|| | |||
|- | |||
|Yellow submarine|| | |||
|- | |||
|Copacabanana|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar