37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 91: | Rad 91: | ||
|- | |- | ||
|Step down from it|| | |Step down from it|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 62.08|8]]''' ||rowspan= "5"|Fröken Elvis||Håll mig|| | |||
|- | |||
|Aldrig nöjd||{{spotify|id=4hWMilSfpQckjYgk0ZmAX0}} | |||
|- | |||
|Om du bar mina skor||{{spotify|id=1qZ6Z9VMxZE1mRozgQyWGl}} | |||
|- | |||
|Så misstänksam||{{spotify|id=7uSGd7yT6pWRYJoE8haYtu}} | |||
|- | |||
|Nattens drottning||{{spotify|id=1YaApJD9SNftgkt81oa2rj}} | |||
|- | |||
|Alvaro Estrella||Suave||{{spotify|id=5Jh0GuUTOa4ElVvBcbiRfx}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Fröken Elvis ''(bingomusik)''||Always on mind|| | |||
|- | |||
|Suspicious mind|| | |||
|- | |||
|Can't help falling in love|| | |||
|} | |} |
redigeringar