37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 23: | Rad 23: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= " | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 61.04|4]]'''||Biljakten||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | ||
Rad 29: | Rad 29: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= " | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 61.05|5]]'''||Färgfemman||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 61.06|6]]'''||Jubileumshjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| |
redigeringar