37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 123: | Rad 123: | ||
|- | |- | ||
|I don't trust myself (with loving you)|| | |I don't trust myself (with loving you)|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.11|11]]''' ||Eva Rydberg och Ewa Roos||Rena rama ding dong||{{spotify|id=1DT1yVnRlV3kV2gSHvf31Q}} | |||
|- | |||
|Eva Rydberg, Lotta Engberg och Ewa Roos||Vilken härlig dag|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Amors pilar|| | |||
|- | |||
|Där närsynte bofiken Knut|| | |||
|- | |||
|Vad ska en flicka tro|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar