37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 235: | Rad 235: | ||
|- | |- | ||
|Jag såg mamma kyssa tomten|| | |Jag såg mamma kyssa tomten|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 59.19|19]]''' ||Casper Janebrink||Silverland|| | |||
|- | |||
|Mariette ||Don't stop believing||{{spotify|id=0QyYir7RBfzQpHq991BeS0}} | |||
|- | |||
|Frida Green||Beat 'em up||{{spotify|id=0YFUslmcQxYKcxMfo43Cq5}} | |||
|- | |||
|Jill Johnson ||What Are You Doing New Year's Eve||{{spotify|id=5xk1iLZLDQnXnLEPawEQqi}} | |||
|- | |||
|Mariette och Casper Janebrink||Bridge over troubled water|| | |||
|- | |||
|Robin Stjernberg||Pretty||{{spotify|id=2syPYBs3y4bwjQJgC4Ve9X}} | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars ||Röda trådens slut||{{spotify|id=7swsCvMGRMgMFwG7aZGyvj}} | |||
|- | |||
|Dotter||New year||{{spotify|id=3TyEI4AfvgyON59sWdmCUT}} | |||
|- | |||
|Lasse Stefanz och Lotta Engberg||Världens lyckligaste par||{{spotify|id=2n6f2IOyaBLU7TqrpcHiIw}} | |||
|- | |||
|Husbandet||Celebration|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Auld lang syne|| | |||
|- | |||
|Fly me to the moon|| | |||
|- | |||
|The lady is a tramp|| | |||
|- | |||
|Happy new year|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar