37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här är en lista över vilka vinster som funnits i 3:ans bingo sedan säsong 59. ==Säsong== ===Säsong 59=== {|class="wikitable" |- ! # ! Vinster |- |style="te...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 11: | Rad 11: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.12|12]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.12|12]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.18|18]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 35.000 kr, Volkswagen Golf TSI 150 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.19|19]]'''||Ny bingolott, Sverigelotten, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, 20.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr, 250.000 kr, 500.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar