37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 41: | Rad 41: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.17|17]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.17|17]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.18|18]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 10.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr, Volkswagen Passat TSI 150 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.19|19]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 10.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr, Volkswagen T-Roc TSI 115 | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar