37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 103: | Rad 103: | ||
|- | |- | ||
|Gamle svarten|| | |Gamle svarten|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 59.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Frans Jeppsson Wall ||Mm mm mm||{{spotify|id=0QBumsqeSx54I9WMLEXva1}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 59.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Frans Jeppsson Wall ||Mm mm mm||{{spotify|id=0QBumsqeSx54I9WMLEXva1}} | ||
|- | |- | ||
Rad 115: | Rad 115: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Strövtåg i hembygden|| | |Husbandet ''(bingomusik)''||Strövtåg i hembygden|| | ||
|-|} | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 59.11|11]]''' ||rowspan= "2"|Anna Bergendahl||Vera||{{spotify|id=5GP9s2scLQAmMNbvjC1gxi}} | |||
|- | |||
|Thelma & Louise||{{spotify|id=0p1l3kDnO0y7GHGqyoJiJx}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg och André Nylén||Festen har börjat|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||The muppet show theme|| | |||
|- | |||
|You|| | |||
|- | |||
|Kuk i hatt|| | |||
|- | |||
|Minns i november|| | |||
|- | |||
|} |
redigeringar