37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 36: | Rad 36: | ||
|Över mig|| | |Över mig|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.03|3]]''' ||rowspan= "3"|Cotton Club ||Never can say goodbye|| | ||
|- | |- | ||
|I will survive|| | |I will survive|| | ||
Rad 48: | Rad 48: | ||
|Ain't no stopping us now|| | |Ain't no stopping us now|| | ||
|- | |- | ||
|} | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 58.04|4]]''' ||Linda Bengtzing||Jag ljuger så bra||{{spotify|id=4IV8dOSLi26stONnuQg8Kf}} | ||
|- | |||
|rowspan= "5"|Linda Bengtzing och Lotta Engberg||Tommy tycker om mig|| | |||
|- | |||
|Håll om mig|| | |||
|- | |||
|Bra vibrationer|| | |||
|- | |||
|Kan man gifta sig i jeans|| | |||
|- | |||
|Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Men natten är vår|| | |||
|- | |||
|Det regnar i Stockholm idag|| | |||
|- | |||
|Kärleken är|| | |||
|-|} |
redigeringar