37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Säsong 13) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 542: | Rad 542: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.18|18]]'''||Hästen||Mat||100 kg kex||Klockor||Kläder||Glögg & champagne||Lättlagat från havet||Dator||Möbler||Resa||Kläder||Stegen||Bensin mm||Exklusiv choklad||Smycken | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.18|18]]'''||Hästen||Mat||100 kg kex||Klockor||Kläder||Glögg & champagne||Lättlagat från havet||Dator||Möbler||Resa||Kläder||Stegen||Bensin mm||Exklusiv choklad||Smycken | ||
|} | |||
===Säsong 14=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.01|1]]'''||Resa||Hälsofil||Möbler||Mat||Glasögon & kontaktlinser||Hästen||Kyckling||Chips||Stegen||Smycken & klockor||Fiskgratäng mm||Bensin mm||Fotopaket||Dator||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.02|2]]'''||Hästen||Chips||Smycken & klockor||Kläder||Fotopaket||Hälsofil||Kyckling||Fiskgratäng mm||Resa||Stegen||Mat||Glasögon & kontaktlinser||Möbler||Bensin m m||TV-Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.03|3]]'''||Kyckling||Glasögon & kontaktlinser||Kläder||Hästen||Fotopaket||Vitvaror||Bewsin mm||Chips||Mölber||Fiskgratäng mm||Smycken & klockor||Hälsofil||Stegen||Resa||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.04|4]]'''||Dator||Stegen||Chips||Resa||Smycken & klockor||Glasögon & kontaktlinser||Kyckling||Fiskgratäng mm||Kläder||Fotopaket||Hälsofil||Bensin mm||Hästen||Möbler||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.05|5]]'''||Mat||Hushållspapper||Resa||Vitvaror||Smycken||Kläder||Hästen||Glass||Bensin mm||Stegen||Film||Möbler||Tårta||Klockor||Symaskin | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.06|6]]'''||Symaskin||Film||Resa||Hästen||Klockor||Möbler||Stegen||Mat||Dator||Hushållspapper||Smycken||Tårta||Kläder||Bensin mm||Glass | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.07|7]]'''||Stegen||Möbler||Mat||Film||Hushållspapper||Smycken||Dator||Hästen||Glass||Tårta||Bensin mm||Klockor||Resa||Kläder||Symaskin | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.08|8]]'''||Möbler||Stegen||Smycken||Glass||Film||Symaskin||Mat||Bensin mm||Hushållspapper||TV/Video||Tårta||Kläder||Hästen||Resa||Klockor | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.09|9]]'''||Möbler||Dator||Mat||Sportiga grejor||Största veckotidningen||Resa||Smycken||Kläder||Bensin mm||Däck||Klockor||Stegen||Kryssning||Godis||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.10|10]]'''||Godis||Kläder||Stegen||Smycken||Hästen||Mat||Däck||Klockor||Resa||Kryssning||TV/Video||Bensin mm||Sportiga grejor||Möbler||Största veckotidningen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.11|11]]'''||Sportiga grejor||Hästen||Bensin mm||Dator||Kryssning||Resa||Klockor||Möbler||Smycken||Mat||Godis||Kläder||Däck||Stegen||Största veckotidningen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.12|12]]'''||Mat||TV-Video||Godis||Klockor||Resa||Bensin mm||Däck||Största veckotidningen||Kryssning||Smycken||Kläder||Hästen||Sportiga grejor||Stegen||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.13|13]]'''||Mat||Glass||Hips||Godis||Underkompost||Stegen||Glasögon||Lättlagat från havet||Kakmixer||Kläder||Hästen||Bensin mm||Smycken & klockor||Resa||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.14|14]]'''||Kläder||Mat||Underkompost||Chips||Glass||Godis||Smycken & klockor||Stegen||Glasögon||Möbler||Bensin mm||Kakmixer||Hästen||Lättlagt från havet||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.15|15]]'''||Mat||Godis||Lättlagat från havet||Glass||Kläder||Hästen||Bensin mm||Möbler||Kakmixer||Glasögon||Smycken & klockor||Stegen||Underkompost||Chips||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.16|16]]'''||Chips||Bensin mm||Underkompost||Stegen||Mat||Smycken & klockor||Kläder||Lättlagat från havet||Hästen||Godis||Glass||Resa||Glasögon||Möbler||Kakmixer | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.17|17]]'''||Smycken & klockor||Bensin mm||Husvagnsemester||Dator||Nöjesparken i Göteborg||Stegen||Möbler||Hästen||Resa||Kläder||Trädgårdsmöbler||Gräsklippare||Cider||Glass||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.18|18]]'''||Gräsklippare||Resa||Husvagnssemester||Bensin mm||Hästen||Bild & ljud||Mat||Stegen||Smycken & klockor||Kläder||Nöjesparken i Göteborg||Trädgårdsmöbler||Cider||Möbler||Glass | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.19|19]]'''||Dator||Glass||Nöjesparken i Göteborg||Resa||Smycken & klockor||Hästen||Möbler||Mat||Cider||Kläder||Trädgårdsmöbler||Stegen||Bensin mm||Husvagnssemester||Gräsklippaare | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 14.20|20]]'''||Nöjesparken i Göteborg||Bild & ljud||Glass||Bensin m m||Gräsklippare||Kläder||Smycken & klockor||Trädgårdsmöbler||Möbler||Stegen||Cider||Resa||Mat||Husvagnssemster||Hästen | |||
|} | |} |
redigeringar