37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 503: | Rad 503: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Våren 1995=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 510: | Rad 512: | ||
! Video | ! Video | ||
|- | |- | ||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 januari 1995|9 januari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 januari 1995|16 januari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 januari 1995|23 januari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 januari 1995|30 januari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|[[Fil:950213.jpg|75px|link=Avsnitt 6 februari 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]'''}}||Loopingz||{{youtube|id=etbaw4VPEpo}} | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 februari 1995|13 februari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 februari 1995|20 februari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 februari 1995|27 februari 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 mars 1995|6 mars 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 mars 1995|13 mars 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 mars 1995|20 mars 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 mars 1995|27 mars 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 3 april 1995|3 april 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 april 1995|10 april 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 17 april 1995|17 april 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 april 1995|24 april 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 1 maj 1995|1 maj 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|[[Fil:950508.jpg|75px|link=Avsnitt 8 maj 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]'''}}||Curt Borkman, Help||{{youtube|id=5B5WU0xnE5k}} | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 15 maj 1995|15 maj 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
|[[ | ===Hösten 1995=== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 september 1995|4 september 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 september 1995|11 september 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 september 1995|18 september 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 september 1995|25 september 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 oktober 1995|2 oktober 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 oktober 1995|9 oktober 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 oktober 1995|16 oktober 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 oktober 1995|23 oktober 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 oktober 1995|30 oktober 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
| | | ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 november 1995|6 november 1995]]'''}}|| || | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:961113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 november 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 november 1995|13 november 1995]]'''}}||Göran Folkestad, Smoke Rings Big Band||{{youtube|id=BG0xwytPYjQ}} | |[[Fil:961113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 november 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 november 1995|13 november 1995]]'''}}||Göran Folkestad, Smoke Rings Big Band||{{youtube|id=BG0xwytPYjQ}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 november 1995|20 november 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 november 1995|27 november 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 december 1995|4 december 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 december 1995|11 december 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 december 1995|18 december 1995]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:960304.jpg|75px|link=Avsnitt 4 mars 1996]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]'''}}||Göteborgs dragspelsklubb, Mölndalsdansskola, Henrik Reinhold Wennerborn||{{youtube|id=7ZBsHN9nS_w}} | |[[Fil:960304.jpg|75px|link=Avsnitt 4 mars 1996]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]'''}}||Göteborgs dragspelsklubb, Mölndalsdansskola, Henrik Reinhold Wennerborn||{{youtube|id=7ZBsHN9nS_w}} |
redigeringar