37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 233: | Rad 233: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet ''(bingomusik)''||A thousand years|| | |Husbandet ''(bingomusik)''||A thousand years|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 55.19|19]]''' || rowspan= "2"| Robin Stjernberg, Anna Bergendahl och Jamladies ||Levels|| | |||
|- | |||
|Happy New Year|| | |||
|- | |||
|Lasse Berghagen och Jamladies ||Sträck ut en hand|| | |||
|- | |||
|Jamladies ||Sträck ut en hand|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Theoz||Best girl in the world||{{spotify|id=1GNrPujftqM3AtmFyfJG5w}} | |||
|- | |||
|Why Why Why||{{spotify|id=07M8XuBzGbrt7I2BppcflT}} | |||
|- | |||
|Anna Bergendahl och Jamladies||Just another Christmas|| | |||
|- | |||
|Gavin James||Always||{{spotify|id=1w0qg01gZLzPPH5R0cTCuW}} | |||
|- | |||
|Robin Stjernberg och Jamladies||I don't|| | |||
|- | |||
|Ola Salo och Mariette ||Chimes of Freedom|| | |||
|- | |||
|Siw Carlsson och Jamladies ||Var ska vi sova i natt?|| | |||
|- | |||
|Lasse Berghagen och Jamladies||Du är alltid en del utav mig|| | |||
|- | |||
|Lasse Stefanz ||Elvis Tonight||{{spotify|id=6Jin6nECqyqhhlDpYWt7ue}} | |||
|- | |||
|Lasse Berghagen, Jamladies, Lotta Engberg, Rickard Olsson, Siw Carlsson och Maria Lundqvist||Gott nytt år|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Without you|| | |||
|- | |||
|Dance you off|| | |||
|- | |||
|Tvillingen|| | |||
|- | |||
|Thank U Next|| | |||
|} | |} |
redigeringar