37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 209: | Rad 209: | ||
|- | |- | ||
|Men hon ville ju bli älskad|| | |Men hon ville ju bli älskad|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.17|17]]''' ||rowspan= "3"|Lena Pålssons||Semester|| | |||
|- | |||
|(I Love You) For Sentimental Reasons|| | |||
|- | |||
|Vi siktar högt|| | |||
|- | |||
|Arrival||Just a notion|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.18|18]]''' ||rowspan= "4"|Tommy Nilsson ||I elfte timmen||{{spotify|id=2uhWH3ESz4ju73SKYCR73k}} | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.18|18]]''' ||rowspan= "4"|Tommy Nilsson ||I elfte timmen||{{spotify|id=2uhWH3ESz4ju73SKYCR73k}} |
redigeringar