37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 87: | Rad 87: | ||
|- | |- | ||
|Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 09.06|6]]''' || rowspan= "2"|Valentions||Det finns hopp tänk på det|| | |||
|- | |||
|Varje kväll som orkestern spelar|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Valentions och Umberto Marcato||Cuando Calienta El Sol|| | |||
|- | |||
|Segla iväg|| | |||
|- | |||
|Volare|| | |||
|- | |||
|Oh mama mama|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 09.08|8]]''' || rowspan= "6"|Helene & Gänget||Stå på egna ben||{{spotify|id=0W9R9W7881vkgCEAxxPMVW}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 09.08|8]]''' || rowspan= "6"|Helene & Gänget||Stå på egna ben||{{spotify|id=0W9R9W7881vkgCEAxxPMVW}} |
redigeringar