37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 271: | Rad 271: | ||
|- | |- | ||
|Vårvinda friska|| | |Vårvinda friska|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 52.18|18]]''' ||Per Andersson||När solen går ner över hemmaplan||{{spotify|id=7cZrO5mImHEOcDSYCsooi4}} | |||
|- | |||
|Martinez||Grannen mittemot||{{spotify|id=4AoLe9meS1aZy5jjEp5Rdh}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg och Per Andersson ||Ta en öl|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bögarnas fel|| | |||
|- | |||
|Kuk i hatt|| | |||
|- | |||
|Mönlndalsrevyn|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar