37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 230: | Rad 230: | ||
|Dansen på Sunnanö|| | |Dansen på Sunnanö|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 52.15|15]]''' ||Sanna Nielsen||Inte ok|| | |||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "2"|Christer Sjögren ||An American Trilogy|| | ||
|- | |||
|Pärleporten||{{spotify|id=451c8JRKMohxX6CBA34xdn}} | |||
|- | |||
|Bella & Filippa||Crucified||{{spotify|id=22XLejydTArtMDaGEVRRdX}} | |||
|- | |||
|Emilio Walter||Boogien i blodet|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Tag me|| | |||
|- | |||
|3 or 4 o'clock|| | |||
|- | |||
|Mel F|| | |||
|} | |} |
redigeringar