37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 181: | Rad 181: | ||
|- | |- | ||
|Dansen på Sunnanö|| | |Dansen på Sunnanö|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 52.12|12]]''' ||Robert Wells Trio och Othilia Nordstrand||Route 66|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Robert Wells Trio och Vocaletts||Sing sing|| | |||
|- | |||
|Torparrock|| | |||
|- | |||
|Boogie Woggie Buggly Boy|| | |||
|- | |||
|rowspan= "7"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Ack värmland du sköna|| | |||
|- | |||
|Misty|| | |||
|- | |||
||Börja om från början|| | |||
|- | |||
|Säg inte nej, säg kanske|| | |||
|- | |||
|Kristina från Vilhelmina|| | |||
|- | |||
|Det var dans bort i vägen|| | |||
|- | |||
|Fröken Fräken|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar