37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 166: | Rad 166: | ||
|Kycklingpolka|| | |Kycklingpolka|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 18.16|16]]''' ||a-ha||Summer moved on||{{spotify|id=5B4zeNK0P1d85xo55Sonih}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Nick | |rowspan= "2"|Nick Borgens orkester||Du gör mig lycklig|| | ||
|- | |- | ||
|Ingen i världen är så gó som du|| | |Ingen i världen är så gó som du|| | ||
|- | |||
|Nick Borgen||We are the winners|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Sarah Brightman||Scarborough Fair||{{spotify|id=2QjujWwQ3oZploBwCC4FFq}} | |rowspan= "2"|Sarah Brightman||Scarborough Fair||{{spotify|id=2QjujWwQ3oZploBwCC4FFq}} | ||
|- | |- | ||
|Figlio Perduto||{{spotify|id=19w02bnuZIdzugvBGfkPv5}} | |Figlio Perduto||{{spotify|id=19w02bnuZIdzugvBGfkPv5}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Brevet från Lillan|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Trubbel|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till Bohuslän|| | |||
|- | |||
|Hear there and everywhere|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 18.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Mikael Wiehe||Det här är ditt land||{{spotify|id=0PCQwpKPPhLOStpO5xWIH3}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 18.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Mikael Wiehe||Det här är ditt land||{{spotify|id=0PCQwpKPPhLOStpO5xWIH3}} |
redigeringar