37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 148: | Rad 148: | ||
|Memory|| | |Memory|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 52.10|10]]''' |||Sjömilla||Falit|| | ||
|- | |- | ||
|Svante Thuresson och Roberth Haglund||Ain't not love in the heart of the city|| | |Svante Thuresson och Roberth Haglund||Ain't not love in the heart of the city|| | ||
Rad 163: | Rad 163: | ||
|- | |- | ||
|Guldet blev till sand|| | |Guldet blev till sand|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 52.11|11]]''' |||rowspan= "2"|Lasse Beghagen och Jamladies||Min pappas stora skor|| | |||
|- | |||
|Blad faller tyst som tårar|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Jamladies ||Min kärlekssång till dig|| | |||
|- | |||
|Ding dong|| | |||
|- | |||
|Teddybjörnen Fredriksson|| | |||
|- | |||
|En kväll i juni|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Stockholm i mitt hjärta|| | |||
|- | |||
|Moonglow|| | |||
|- | |||
|Dansen på Sunnanö|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar