37 965
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 163: | Rad 163: | ||
|- | |- | ||
|I'm Gonna Rock It|| | |I'm Gonna Rock It|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 10.12|12]]''' || rowspan= "8"|Curt Haagers ||Den gamla parken||{{spotify|id=1q0UjKMqHFfM4keSlxnkVT}} | |||
|- | |||
|Det liv jag delar med dig||{{spotify|id=0EGjC6wBltIuSa8KjAxlN8}} | |||
|- | |||
|Wonderland By Night||{{spotify|id=72T4w5HQOh3j2nqcI7MLdx}} | |||
|- | |||
|Det är kärlek||{{spotify|id=3OG9QgydYZ4GtECJnwByoi}} | |||
|- | |||
|My way|| | |||
|- | |||
|Regniga natt||{{spotify|id=5dXZgB9LC872ryrJkI701K}} | |||
|- | |||
|Tror du, du kan lura mej?||{{spotify|id=78GNFKZuYzALxGtAfGkCNJ}} | |||
|- | |||
|What You've Done to Me||{{spotify|id=72T4w5HQOh3j2nqcI7MLdx}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 10.13|13]]''' || rowspan= "8"|Simons||Novelty accordion|| | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 10.13|13]]''' || rowspan= "8"|Simons||Novelty accordion|| |
redigeringar