37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 52: | Rad 52: | ||
|Does your mother know|| | |Does your mother know|| | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "2"| | | rowspan= "2"|c och Caroline Wennergren||Alright, okay, you win|| | ||
|- | |- | ||
|Blue Suede Shoes || | |Blue Suede Shoes || | ||
Rad 100: | Rad 100: | ||
|Hymne à l'amour || | |Hymne à l'amour || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 52. | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 52.07|7]]''' ||rowspan= "2"|Blender||Känner liv igen||{{spotify|id=51KAMEbEDQdWvbboLR2H4d}} | ||
|- | |- | ||
|Många mil till måndag||{{spotify|id=6WEnlrc3TGqOWXpGJGG1Cb}} | |Många mil till måndag||{{spotify|id=6WEnlrc3TGqOWXpGJGG1Cb}} | ||
Rad 119: | Rad 119: | ||
|- | |- | ||
|The moon represents my heart|| | |The moon represents my heart|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 52.08|8]]''' ||David Carbe och Maria Lundqvist||Nu ringer klockan strax|| | |||
|- | |||
|Black Pearl||Paradise City|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|David Carbe ''(bingomusik)''||Jag vill ha en egen måne|| | |||
|- | |||
|Fly me to te moon|| | |||
|- | |||
|Sommarkväll i Grebbestad|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar