37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 81: | Rad 81: | ||
|- | |- | ||
|My baby just cares for me|| | |My baby just cares for me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 52.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Drifters||Om du fick mig se gå|| | |||
|- | |||
|Du är allting för mig||{{spotify|id=64s4QNoIGfksHnWFGuKuBh}} | |||
|- | |||
|Nina Söderquist ||Total Eclipse of the heart|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Pierre Eriksson||Knô dig in|| | |||
|- | |||
|Hound Dog|| | |||
|- | |||
|Bättre och bättre dag för dag || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Pierre Eriksson''(bingomusik)''||Inbjudan till Boshuslän|| | |||
|- | |||
|Georgia on my mind|| | |||
|- | |||
|Hymne à l'amour || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar