37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 127: | Rad 127: | ||
|Caruso|| | |Caruso|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.11|11]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Emelie||{{spotify|id=7DH08hoBL93vr1p0IuTfXt}} | ||
|- | |- | ||
|Ge mig en ros|| | |Ge mig en ros|| | ||
Rad 134: | Rad 134: | ||
|- | |- | ||
|Life is a rollercoaster|| | |Life is a rollercoaster|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||When You Say Nothing at All|| | |||
|- | |||
||Änglamark|| | |||
|- | |||
|A man is in a love|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Jan Johansen ||Ingenmansland|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Jan Johansen ||Ingenmansland|| |
redigeringar