37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 22: | Rad 22: | ||
| Är det konstigt att man längtar bort nån gång|| {{spotify|id=6jENCZuBbViabhEY04E6W4}} | | Är det konstigt att man längtar bort nån gång|| {{spotify|id=6jENCZuBbViabhEY04E6W4}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 28.05|5]]''' || rowspan= "3"|Christina Lindberg||Na Na Na||{{spotify|id=1kqd92wDzVQNVGMcGcO55h}} | ||
|- | |- | ||
|Country road||{{spotify|id=1yEF1YwRmS1W1byBRTQb9G}} | |Country road||{{spotify|id=1yEF1YwRmS1W1byBRTQb9G}} | ||
|- | |- | ||
|Hey, good lookin'|| | |Hey, good lookin'|| | ||
|- | |||
|Bingomusik||Dioxe ti lipi|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 28.06|6]]''' || rowspan= "2"|Cornelia & Eric Gadd||Teardrops|| | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 28.06|6]]''' || rowspan= "2"|Cornelia & Eric Gadd||Teardrops|| |
redigeringar