37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|- | |- | ||
|Mambo Jumbo||{{spotify|id=71P0TcOm9Nv2YknuX7Eotp}} | |Mambo Jumbo||{{spotify|id=71P0TcOm9Nv2YknuX7Eotp}} | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 16.07|7]]''' || rowspan= "18"|Streaplers||Diggety Doggety||{{spotify|id=5uFdDCiAgvVniZIfy6S6uJ}} | |||
|- | |||
|Mule Skinner Blues||{{spotify|id=5rKQCYSdgLC3JmQlaqknZd}} | |||
|- | |||
|Rockin' Robin||{{spotify|id=0nKnCtzPWIfSRveutpVhvd}} | |||
|- | |||
|Lady Banana||{{spotify|id=5XJldZcEKyGb6Q7C1Mo3Bv}} | |||
|- | |||
|Vad har du under blusen Rut||{{spotify|id=6D90LGMRVqfSeYdvvjWGEJ}} | |||
|- | |||
|Bugga||{{spotify|id=3i7JYDMvqdAXHkpLKbHBNt}} | |||
|- | |||
|Älska, älskar inte||{{spotify|id=6ve1cUfkIA7pPqQjq4J9oD}} | |||
|- | |||
|Mañana || | |||
|- | |||
|Lång väg till dig||{{spotify|id=18kq3fkU3ZiZrUFVUG3GOt}} | |||
|- | |||
|Var slutar vägarna|| | |||
|- | |||
|Härifrån till evigheten|| | |||
|- | |||
|Three steps to heaven||{{spotify|id=4dH6XYHw5J4FfgBPlnKTve}} | |||
|- | |||
|Om jag säger att jag älskar dig|| | |||
|- | |||
|Bara femton år||{{spotify|id=2Ds7XBznxVhcSYUIzRjP5U}} | |||
|- | |||
|Jag har en dröm||{{spotify|id=44O6ADfwIARX1NRWg0ClQ5}} | |||
|- | |||
|Min gamla flygmaskin||{{spotify|id=3rkLj9KFLAu1fUIirOL5qp}} | |||
|- | |||
|Allt det som kärleken är||{{spotify|id=6K5r7OKAC0SahKFNh5JExL}} | |||
|- | |||
|Till min kärlek|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 16.08|8]]''' ||rowspan= "4"|Cleo & Grabbarna||New York, London, Rom & St Tropez|| | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 16.08|8]]''' ||rowspan= "4"|Cleo & Grabbarna||New York, London, Rom & St Tropez|| |
redigeringar