37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 250: | Rad 250: | ||
|Sten & Stanley||Medley|| | |Sten & Stanley||Medley|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "11"|'''[[Avsnitt 22.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Sylvia Vrethammar||Faller för dej (för sista gången)||{{spotify|id=5YvFe7sk3ZY4qxIT7cX7y2}} | ||
|- | |- | ||
|Vilken del av nej||{{spotify|id=3ndbBywUrnkNk6sfwuggRW}} | |Vilken del av nej||{{spotify|id=3ndbBywUrnkNk6sfwuggRW}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= " | |rowspan= "5"|Magnus Uggla||Vi ska till VM||{{spotify|id=0SXD2SYalWpZ1xlqmv4IDV}} | ||
|- | |- | ||
| | |Kung för en dag||{{spotify|id=58X2vGyNWT2ZPEaGUw1tAb}} | ||
|- | |||
|Hotta brudar||{{spotify|id=3K3x5xTBAGPB10rwZiILSM}} | |||
|- | |||
|4 sekunder||{{spotify|id=2h8uwSS8sOw1WTTi2HALpN}} | |||
|- | |||
|Pom pom||{{spotify|id=0t6UEsGPPiyBv2kUiRU1JA}} | |||
|- | |- | ||
|Josefine Sundström||You better run|| | |Josefine Sundström||You better run|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)||Att angöra en brygga|| | |||
|- | |||
||Änglar, finns dom|| | |||
|- | |||
||The midnigt sun will never set|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "14"|'''[[Avsnitt 22.21|21]]''' ||Tomas Ravellil och Arvingarna ||I gult och blått||{{spotify|id=6xtwQxBoWnCHTuRnjQk2Nt}} | | style="text-align: center;" rowspan= "14"|'''[[Avsnitt 22.21|21]]''' ||Tomas Ravellil och Arvingarna ||I gult och blått||{{spotify|id=6xtwQxBoWnCHTuRnjQk2Nt}} |
redigeringar