37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 36: | Rad 36: | ||
|- | |- | ||
||Ballongjakten||0718-510 86|| 1 kr||0, 9 | ||Ballongjakten||0718-510 86|| 1 kr||0, 9 | ||
|- | |||
||Miljonchansen||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.06|6]]'''|| Lådchansen||0718-520 84||1 kr||1 | |||
|- | |||
||Ballongjakten||0718-510 92|| 1 kr||6/7 | |||
|- | |- | ||
||Miljonchansen||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | ||Miljonchansen||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| |
redigeringar