37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 163: | Rad 163: | ||
|- | |- | ||
|Norwegian word|| | |Norwegian word|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 50.12|12]]''' || rowspan= "2"|Ann-Louise Hanson, Towa Carson och Siw Malmkvist ||Bingohall|| | |||
|- | |||
|Pensionär|| | |||
|- | |||
|Oscar Zia|||Human | |||
|- | |||
|Smokie||Living next door to Alice|| | |||
|- | |||
|Christer Sjögren||Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Alla har glömt|| | |||
|- | |||
|Låt inte din skugga falla här|| | |||
|- | |||
|Tunna skivor|| | |||
|- | |||
|Den stora dagen|| | |||
|} | |} |
redigeringar