37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 89: | Rad 89: | ||
|- | |- | ||
|Bjaners & Annedalsskolan ||Här och nu|| | |Bjaners & Annedalsskolan ||Här och nu|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.10|10]]''' || rowspan= "7"|Thor Görans||All Shook Up|| | |||
|- | |||
|I mitt innersta hjärta||{{spotify|id=2cxxnBv6YjAtV3l8d50fGK}} | |||
|- | |||
|Får jag ta en dans med dig|| | |||
|- | |||
|Godnatt Mariell|| | |||
|- | |||
|Min väg genom livet|| | |||
|- | |||
|Klockarekatten || | |||
|- | |||
|Jag Ska Ge Dej Tusen Rosor||{{spotify|id=0YX1LD94HnSZXNUmLr9NZZ}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 05.11|11]]''' || rowspan= "6"|Kellys|| Ge mig en chans|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 05.11|11]]''' || rowspan= "6"|Kellys|| Ge mig en chans|| |
redigeringar