37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 132: | Rad 132: | ||
|Vindarna vinder oss|| | |Vindarna vinder oss|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 50.10|10]]''' ||Robert Wells och Krista Siegfrids ||Faller|| | |||
|- | |||
|Sulo, Robert Wells och Kikki Danielsson ||Postcard from a painted lady|| | |||
|- | |||
|rowspan= "9"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Over the rainbow|| | |||
|- | |||
|Arthurs theme|| | |||
|- | |||
|Waterloo|| | |||
|- | |||
|Diggi-loo diggi-ley|| | |||
|- | |||
|Fångad av en stormvind|| | |||
|- | |||
|Take Me to Your Heaven|| | |||
|- | |||
|Euphoria|| | |||
|- | |||
|Heroes|| | |||
|- | |||
| If I were Sorry || | |||
|} | |} |
redigeringar