37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 79: | Rad 79: | ||
|- | |- | ||
|Skvaller och gamla vanor|| | |Skvaller och gamla vanor|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.06|6]]''' || rowspan= "7"|Mats Rådberg & Rankarna ||Vid den är tiden|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.06|6]]''' || rowspan= "7"|Mats Rådberg & Rankarna ||Vid den är tiden|| | ||
Rad 94: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|När jag ser dig|| | |När jag ser dig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.07|7]]''' || rowspan= "7"|Lotta Engbergs||Åh vad jag älskade dig just då|| | |||
|- | |||
|Vad rädd om kärleken|| | |||
|- | |||
|Ta Mig Me’|| | |||
|- | |||
|Gamla fina låtar|| | |||
|- | |||
|Om du stannar kvar|| | |||
|- | |||
|Hatten av för farmor|| | |||
|- | |||
|Om jag bara kunde|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "37"| '''[[Avsnitt 14.10|10]]''' || rowspan= "29"|Ann-Louise Hanson, Lill-Babs och Siw Malmqvist||Den som glad är|| | | style="text-align: center;" rowspan= "37"| '''[[Avsnitt 14.10|10]]''' || rowspan= "29"|Ann-Louise Hanson, Lill-Babs och Siw Malmqvist||Den som glad är|| | ||
Rad 208: | Rad 221: | ||
|- | |- | ||
|New York, London och St. Tropez|| | |New York, London och St. Tropez|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 14.19|19]]''' || rowspan= "13"|Flamingokvintetten ||Hon är Sexton år idag||{{spotify|id=6urwxLm6HjRX4L3lK7ppRP}} | |||
|- | |||
|Den gamla kastanjeallén||{{spotify|id=2ARYhcCnU9jZzEiYPY5nNc}} | |||
|- | |||
|Hemma hos mig igen||{{spotify|id=0DNJxsudUUDsc3DoACh0zf}} | |||
|- | |||
|Varför||{{spotify|id=1936EW6xoNtCajXhZozo3g}} | |||
|- | |||
|Kärleksbrev i sanden||{{spotify|id=5jgmYphOO5Dwg93KHBmSjG}} | |||
|- | |||
|Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||{{spotify|id=7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT}} | |||
|- | |||
|Molly||{{spotify|id=2cdEtaI4cWceZWjZQSmZOo}} | |||
|- | |||
|Där näckrosen blommar||{{spotify|id=7nl5iDTzjrfke7RfOjleuZ}} | |||
|- | |||
|Lata dagar med dig||{{spotify|id=2ZVlh2GFzZuzUW37deF77V}} | |||
|- | |||
|Lycka till med nästa kille||{{spotify|id=4vdg59Hg8I6u6MDkga5y2R}} | |||
|- | |||
|Ditt leende är sommaren för mig||{{spotify|id=1SrKOSrS3B9WBycAvQnifv}} | |||
|- | |||
|Ingen jag älskar som dig|| | |||
|- | |||
|Jag ska måla hela världen lilla mamma||{{spotify|id=5lCSYAc6ILqMS31S6cQ1r0}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Flamingokvintetten och Arne Färm ||Kivikspolka|| | |||
|- | |||
|Sista kvällen|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 14.20|20]]''' || rowspan= "3"|Lasse Berghagen ||Från kust till kust||{{spotify|id=60vMtPkGIzxXXlevqDRRit}} | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 14.20|20]]''' || rowspan= "3"|Lasse Berghagen ||Från kust till kust||{{spotify|id=60vMtPkGIzxXXlevqDRRit}} |
redigeringar