37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|Por una cabeza|| | |Por una cabeza|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 50.02|2]]''' ||rowspan= "4"| Pierre Eriksson och Triple & Touch||Marching for Love|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 50.02|2]]''' ||rowspan= "4"| Pierre Eriksson och Triple & Touch||Marching for Love|| | ||
Rad 36: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Girl from Ipanema|| | |Girl from Ipanema|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 50.03|3]]''' ||rowspan= "3"| Sannex||E' de' det här du kallar kärlek|| | |||
|- | |||
|Din sida sängen|| | |||
|- | |||
|Kamma till dig|| | |||
|- | |||
|Sannex, Lasse Holm och Jessica Andersson ||Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Sannex ''(bingomusik)''||Här kommer Pippi Långstrump|| | |||
|- | |||
|Vem slår ditt hjärta för|| | |||
|- | |||
|Du ska inte tro det bli sommar|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar