37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 135: | Rad 135: | ||
|- | |- | ||
|Varje natt och dag||{{spotify|id=6v0Tv3rWfWZK6FQANG8UcC}} | |Varje natt och dag||{{spotify|id=6v0Tv3rWfWZK6FQANG8UcC}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 11.16|16]]''' ||rowspan= "8"| Sven-Ingvars||Lika ung som då||{{spotify|id=0D9y2SpTvWaMyJeg0tdWQv}} | |||
|- | |||
|Ett litet rött paket||{{spotify|id=2goNvb8vX8Xg6WXdGFNvkz}} | |||
|- | |||
|Byns enda blondin||{{spotify|id=1eN6mc3w58YfRPKkEf7YjA}} | |||
|- | |||
|Anita||{{spotify|id=6xJulZKbx4bflFmkHu6mUA}} | |||
|- | |||
|Bara vara||{{spotify|id=3M93erdPthDmq3AFLW1Qrl}} | |||
|- | |||
|Kyss mig stilla||{{spotify|id=0NEt509w9ePUhw3IRMywd3}} | |||
|- | |||
|Börja om från början||{{spotify|id=6alxHjfaAFzbc8vL752GaJ}} | |||
|- | |||
|Klöver på hjulet igen!|| | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars och Loket||Gamla polare|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "26"| '''[[Avsnitt 11.17|17]]''' || rowspan= "2"|Lars Roos och Göteborgs domkyrkas gosskör||Julpotpurri|| | | style="text-align: center;" rowspan= "26"| '''[[Avsnitt 11.17|17]]''' || rowspan= "2"|Lars Roos och Göteborgs domkyrkas gosskör||Julpotpurri|| |
redigeringar