37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 252: | Rad 252: | ||
|Måns Bryntessonsgatans förskola||Natten går tunga fjät|| | |Måns Bryntessonsgatans förskola||Natten går tunga fjät|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "6"|Wizex | |rowspan= "6"|Wizex ''(bingomusik)''||Bella note|| | ||
|- | |- | ||
|Det är jul, vår bästa tid|| | |Det är jul, vår bästa tid|| | ||
Rad 263: | Rad 263: | ||
|- | |- | ||
|Sjömansjul på Hawaii|| | |Sjömansjul på Hawaii|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "19"| '''[[Avsnitt 49.18|18]]''' ||Klasse Möllberg, Alica Andersson, Alvin Wanngård Evrén, Sean Lundgren, Lara Kaynar, Robert Wells, Vocalettes och The Rhapsody In Snow Orchester ||Tomtarnas julnatt|| | |||
|- | |||
|Martin Almgren, Vocalettes, Robert Wells och Rhapsody in snow orchestra||Can't hold med down|| | |||
|- | |||
|Vocalettes, Robert Wells och Rhapsody in snow orchestra||All i want for Christmas is you|| | |||
|-¨ | |||
|Lotta Engberg, Vocalettes, Robert Wells och Rhapsody in snow orchestra||I vårt vackra vintervärld|| | |||
|- | |||
|Måns Zelmerlöw||Kära vinter||{{spotify|id=4MAC295B3ArfQ5WYjWps6c}} | |||
|- | |||
|Petra Marklund, Sthlm Soul Sisters, Robert Wells och Rhapsody in snow orchestra||Som du bäddar|| | |||
|- | |||
|Petra Marklund, Sthlm Soul Sisters, Robert Wells och Vocalettes||River|| | |||
|- | |||
|Just D, Robert Wells, Vocalettes och Rhapsody in snow orchestra||Juligen|| | |||
|- | |||
|Peter Jöback & Cookies ’N’ Beans||Decembernatt (hallelujah)|| | |||
|- | |||
|Ingvar Oldsberg, Robert Wells, Maria Wells, Rhapsody in snow orchestra||Ser du stjärnan i det blå|| | |||
|- | |||
|Bingokören||Bella notte|| | |||
|- | |||
|rowspan= "7"|Robert Wells och Rhapsody in snow orchestra ''(bingomusik)''||Last Christmas|| | |||
|- | |||
|Have you self a merry little Christmas|| | |||
|- | |||
|White Christmas|| | |||
|- | |||
|Let it snow|| | |||
|- | |||
|The Christmas Song|| | |||
|- | |||
|Happy Xmas (War Is Over)|| | |||
|- | |||
|Driving home for Christmas|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar