37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 194: | Rad 194: | ||
|Godmorgon världen||{{spotify|id=66TuMI1ntbev1HScfq9kqG}} | |Godmorgon världen||{{spotify|id=66TuMI1ntbev1HScfq9kqG}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 18.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Brainstorm ||My Star ||{{spotify|id=0RsXDTuwqJPeWOWDX0acHk}} | ||
|- | |||
|Weekends Are Not My Happy Days||{{spotify|id=1t2TYPoCfWdCY8MCGASawk}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Flamingokvintetten||Hon är sexton år idag||{{spotify|id=0HvE4G3075tefuaO6DhyF5}} | |rowspan= "3"|Flamingokvintetten||Hon är sexton år idag||{{spotify|id=0HvE4G3075tefuaO6DhyF5}} | ||
Rad 205: | Rad 207: | ||
|- | |- | ||
|Somliga går i trasiga skor|| | |Somliga går i trasiga skor|| | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Att angöra en brygga|| | |||
|- | |||
|Visa vid vindens ängar|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"|'''[[Avsnitt 18.21|21]]''' || rowspan= "4"|Roger Hodgson||Take The Long Way Home|| | | style="text-align: center;" rowspan= "13"|'''[[Avsnitt 18.21|21]]''' || rowspan= "4"|Roger Hodgson||Take The Long Way Home|| |
redigeringar