37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 122: | Rad 122: | ||
|Mendez||Adrenaline||{{spotify|id=5TA6wkRRSmwApdAMfU7TLp}} | |Mendez||Adrenaline||{{spotify|id=5TA6wkRRSmwApdAMfU7TLp}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 22.11|11]]''' || rowspan= "2"|Pet Shop Boys||Being Boring||{{spotify|id=6GYNH48DdRpekBjjvqxStk}} | ||
|- | |- | ||
||Home and Dry||{{spotify|id=0SZJlpEKJyJP7rT7wXVemF}} | ||Home and Dry||{{spotify|id=0SZJlpEKJyJP7rT7wXVemF}} | ||
|- | |- | ||
|Cyndee Peters||Vara vänner|| | |Cyndee Peters och Solid Gospel||Vara vänner|| | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Lill-Babs||En tuff brud i lyxförpackning|| | |||
|- | |||
|Leva livet|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Världens bästa Karlsson|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Phase Dance|| | |||
|- | |||
|Sorito town|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 22.12|12]]''' || rowspan="2"|Barbados||Världen utanför||{{spotify|id=3PbCoaXJCfjVElxLWRIrov}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 22.12|12]]''' || rowspan="2"|Barbados||Världen utanför||{{spotify|id=3PbCoaXJCfjVElxLWRIrov}} |
redigeringar