37 934
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 220: | Rad 220: | ||
|The man in the moon|| | |The man in the moon|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.13|13]]''' ||Peter Stormare||It's Christmas|| | ||
|- | |- | ||
|Povel Ramel||Novembervisa|| | |Povel Ramel||Novembervisa|| | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Jönssonligan Theme|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Den sista jäntan|| | |rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Den sista jäntan|| |
redigeringar