37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 311: | Rad 311: | ||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; " | |- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; " | ||
|Bild ||style="width:100%"|Spel||Period | |Bild ||style="width:100%"|Spel||Period | ||
|- | |||
| [[Fil:Häxor.jpg|75px|link=Häxor]]|| '''[[Häxor]]'''||{{nowrap|[[Säsong 12]]}} | |||
|- | |- | ||
| [[Fil:Kvast.jpg|75px|link=Kvast]]|| '''[[Kvast]]'''||{{nowrap|[[Säsong 12]]}} | | [[Fil:Kvast.jpg|75px|link=Kvast]]|| '''[[Kvast]]'''||{{nowrap|[[Säsong 12]]}} | ||
|- | |||
| [[Fil:Våren.jpg|75px|link=Våren]]|| '''[[Våren]]'''||{{nowrap|[[Säsong 12]]}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Spel som enbart medverkat i säsong 13=== | ===Spel som enbart medverkat i säsong 13=== | ||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | {| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" |
redigeringar