37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Sten & Stanley||Två steg fram och ett tillbaka||{{spotify|id=7cbtSMmuGw7x2WgTpJgf0g}} | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Sten & Stanley||Två steg fram och ett tillbaka (repris)||{{spotify|id=7cbtSMmuGw7x2WgTpJgf0g}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Helen Sjöholm||Inte jag||{{spotify|id=2QcfAw8Z7YvXJwZvEklvUd}} | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Helen Sjöholm||Inte jag (repris)||{{spotify|id=2QcfAw8Z7YvXJwZvEklvUd}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.04|4]]''' ||Sanna Nielsen||Time to say goodbye||{{spotify|id=2ozIX4OK2G0Tzc5Xq8wTkS}} | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.04|4]]''' ||Sanna Nielsen||Time to say goodbye||{{spotify|id=2ozIX4OK2G0Tzc5Xq8wTkS}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Trio me' Bumba och Östen med Resten||Varför ska man leva med varandra|| | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Trio me' Bumba och Östen med Resten||Varför ska man leva med varandra (repris)|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.06|6]]''' ||Lill-Babs och Jessica Folcker ||Leva livet|| | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.06|6]]''' ||Lill-Babs och Jessica Folcker||Leva livet (repris)|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Åsa Jinder, Jenny Öhlund och Thuva Härdelin ||Nu är det tid att leva|| | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Åsa Jinder, Jenny Öhlund och Thuva Härdelin ||Nu är det tid att leva (repris)|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.10|10]]''' ||Björn Skifs||Kyss mig||{{spotify|id=6PAnkR3rfB1mwKwDp2DKm4}} | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.10|10]]''' ||Björn Skifs||Kyss mig (repris)||{{spotify|id=6PAnkR3rfB1mwKwDp2DKm4}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Gösta Linderholm ||När morgonen gryr|| | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Gösta Linderholm ||När morgonen gryr (repris)|| | ||
|- | |- | ||
|Brittas | |Brittas restaurang (repris)|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.13|13]]''' ||rowspan= "3"| Sven-Ingvars||Sommar och sol är det bästa jag vet||{{spotify|id=06Vm2JsuFNI3zv7MX6QiJG}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.13|13]]''' ||rowspan= "3"| Sven-Ingvars||Sommar och sol är det bästa jag vet (repris)||{{spotify|id=06Vm2JsuFNI3zv7MX6QiJG}} | ||
|- | |- | ||
||Vid din sida||{{spotify|id=2oAXkwYwKxHIRqucit2xSy}} | ||Vid din sida (repris)||{{spotify|id=2oAXkwYwKxHIRqucit2xSy}} | ||
|- | |- | ||
||Två mörka ögon||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | ||Två mörka ögon (repris)||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | ||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
Rad 38: | Rad 38: | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.01|1]]''' ||rowspan= "3"|Siw Malmkvist ||Tunna skivor||{{spotify|id=3DEDB3Apj6piQLLBE1vQtj}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.01|1]]''' ||rowspan= "3"|Siw Malmkvist ||Tunna skivor (repris)||{{spotify|id=3DEDB3Apj6piQLLBE1vQtj}} | ||
|- | |- | ||
|Gulle dej||{{spotify|id=14P9De4xgLdeNhuJut1DRI}} | |Gulle dej (repris)||{{spotify|id=14P9De4xgLdeNhuJut1DRI}} | ||
|- | |- | ||
|Slit och släng||{{spotify|id=34OCyCt55loDGL6rhdc5G5}} | |Slit och släng (repris)||{{spotify|id=34OCyCt55loDGL6rhdc5G5}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.05|5]]''' ||Lena Philipsson||I Believe In Miracles|| | | style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Owe Thörnqvist||Knussliga Knut|| | ||
|- | |||
|Gun från Dragarbrunn (repris)|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.05|5]]''' ||Lena Philipsson||I Believe In Miracles (repris)|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.09|9]]''' ||Östen Eriksson|| Flickor bak i bilen|| | | style="text-align: center;" |'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 02.09|9]]''' ||Östen Eriksson|| Flickor bak i bilen|| | ||
|} | |} | ||
[[Category:Soundtrack|BingoLotto Plus]] | [[Category:Soundtrack|BingoLotto Plus]] |
redigeringar