37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Helen Sjöholm||Inte jag||{{spotify|id=2QcfAw8Z7YvXJwZvEklvUd}} | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Helen Sjöholm||Inte jag||{{spotify|id=2QcfAw8Z7YvXJwZvEklvUd}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.04|4]]''' ||Sanna Nielsen||Time to say goodbye||{{spotify|id=2ozIX4OK2G0Tzc5Xq8wTkS}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Trio me' Bumba och Östen med Resten||Varför ska man leva med varandra|| | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Trio me' Bumba och Östen med Resten||Varför ska man leva med varandra|| |
redigeringar